The Wild Eight
Hayatta Kalma Oyunları 2.780 0

The Wild Eight

Hayatta kalma oyunu olan The Wild Eight torrent imkanı ile sizlere maceranın ötesinde heyecan içinde oyun oynama imkanı sunuyoruz. Hayatta kalma oyunu sevenler için inanılmaz bir oyun diyebiliriz.

Oyun Tanımı

The Wild Eight piyasa yeni çıkmış oyunlarından bi’ tanesi olmasına rağmen, oldukça ilgi görmüştür. Oyun aslında tam sağlam bi’ ekip tarafından çıkarılmasa da her geçen gün kendilerini geliştirerek, oyunlarını daha sağlam ve zevkli hallere getiriyor. Oyunun grafikleri pek yüksek değil, bu yüzden diğer özellikleri ön plana çıkarak, yetenek ağacı olsun hayatta kalma becerisi olarak’da olukça ön plan da.

Bu oyun aslında hayatta kalma oyunudur. Oyunun hikaye ilerleyişi şöyle gidiyor sekiz kişilik bir’ ekip ile Alakaska’ya uçağınız düşer ve bütün olaylar, uçak düştükden sonra başlar. Oyunun içerisinde çeşit şeyler yaparak, hayatta kalmaya çalışıyoruz. Örnek olarak etrafından odun parçacıkları toplayarak, bunları yanacak ikmali diye kullanarak hayatta kalmak için ateş yaka biliyoruz. Bunun dışında söylediğim gibi oyun içerisinde bulunan yetenek ağacı ile özellikler geliştirerek bazı şeyleri, kolay hala getire biliyoruz. Oyun ön önemli noktalarından birisi ise CO-OP oynana bilmesi ve bu özellik arkadaşlarımızla ile birlikte keyifli dakikalar geçire biliriz. The Wild Eight torrentle indirmek için aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz. İyi oyunlar diliyoruz.

Fragman

Torrent Oyunlar indirİndir

Oyun Bilgileri
The Wild Eight
Platform : Hayatta Kalma Oyunları
Boyut   : 559 MB
Tarih    : 15 Kasım 2017
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : İngilizce

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}