the last of us part 2
Aksiyon Oyunları 5.533 1

The Last Of Us Part 2

Oyun severler tarafından en fazla merak edilen oyunlar arasında yer almasıyla tanınan The Last Of Us Part 2 nihayet çıkarak, kullanıcılarıyla buluştu. God Of War oyunundan sonra meraklı gözleri üzerine çeken The Last Of Us Part 2 Playstation 4’e özel olarak hazırlanan oyun, önümüzdeki aylarda dünya genelinde en fazla oynanan oyunlar arasında yer alacağa benziyor. Bizde The Last Of Us Part 2 oyununu sizler için kısa bir inceleme yaparak, bu yazıyı istifadenize sunduk.

the last of us part 2

the last of us part 2

The Last Of Us Part 2 İncelemesi

Oyunun en önemli ayrıntısına baktığımızda, insanların yeni bir topluluk kurma çabalarının olduğunu görmekteyiz. Oyunda baş karakterler arasında yer alan Ellie’yi de, oyun severlerin çok seveceğini düşünüyoruz. Oyun yüklenirken Ellie’nin arkadaşıyla dans etmesini ise, son derece sevimli bulduk.


Oldukça dinamik bir yapıya sahip olan The Last Of Us Part 2, harika bir oyun deneyimi sunacağa benziyor. Oyunun gizlilik ile başlaması ise, oyunu daha heyecanlı ve gizemli hale getiriyor. Aksiyon açısından son derece zengin olan The Last Of Us Part 2, Ellie’nin başına gelen sıkıntılardan kurtulması için vereceği kaçış mücadelesini de harika bir şekilde ekranlara yansıtmış durumda.

the last of us part 2

the last of us part 2

The Last Of Us Part 2 Torrent linki kısa zamanda paylaşılacaktır.

Oyun Bilgileri
The Last Of Us Part 2
Boyut   : 
Tarih    : 25 Mart 2019
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}