spider man 2018 torrent
Çıkacak Oyunlar 11.759 1

Spider Man 2018 PS4

Spider Man 2018 oyunundaki anlatılan hikaye , çizgi roman maceralarının ya da filmlerden bilinenlerin doğrudan uyarlaması değildir. Studio Insomniac Oyunları tamamen yeni bir hikaye ile ilgilendi, ancak klasik unsurlar (Peter Parker’ın çifte hayatı) ve tanınmış figürler var .

Spider-Man , özellikle yumuşak ve etkili bir mücadele söz konusu olduğunda, Batman: Arkham serisiyle kıyaslanabilecek üçüncü şahıs aksiyon oyunu . Çatışmalar, üretimin ana cazibe merkezlerinden biridir. Kahraman yumruk, bacak, örümcek ağı ve çevre unsurları kullanır. Örneğin, bir kum torbasının yanındaki bir örümcek ağı ile yakalayabilir ve rakibe fırlatıp düşmanı havaya fırlatabilir ve yakındaki bir duvara yapıştırabilirsiniz. Aynı zamanda, sessizce duvarlara da ilerlerken, yol boyunca ilerleyen haydutları ortadan kaldırabilir, gizli nesneler sayesinde düşmanları tuzaklara da çekebilirsiniz.

spider man 2018 torrent indir

spider man 2018 torrent indir

Oyun New York’ta gerçekleşiyor. Spider Man sorun yaşamadan yürüyebilir, hatta dikey duvarlarda koşabilir, örümcek ağlarını örerek uzun mesafelerde daha hızlı hareket edebilir.

Başlık, sadece Spider Man’in akrobatik yetenekleri nedeniyle değil, aynı zamanda QTE dizileriyle de çok göz alıcıdır . Bu tür yönetilen sahneler sırasında, seçilen anlarda uygun tuşlara basarak etkilediğimiz en çılgın eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun PlayStation 4 Pro tarafından sunulan özellikleri kullanır (daha yüksek çözünürlük, daha iyi dokular, vb.).

Oyun modu: tek oyuncu

Oyun derecelendirme 8.265 / 10 dayalı

Okuyucuların oyunun galasından önce beklentileri: 9.1 / 10

Spider Man 2018 PS4

Spider-Man (2018) PS4 Emulator ile PC’de çalışır

Bu AAA Playstation 4’ün münhasır kare hızına ve grafiklere sahip PC’de tamamen oynanabileceğini bilmek mutluluk duyar Bu oyunu 4k çözünürlükte çalıştırırken iyi bir performans bekleyebilirsiniz . Her ne kadar PCSX4 ver. 1.2.4, yüksek çözünürlüklerde oynarken karşılaşılan grafik gecikmelerin çoğunu giderir, Maxwell / Polaris tabanlı GPU’larda I / O hız uyuşmazlığı nedeniyle oluşabilecek bazı ses senkronizasyonu sorunları vardır. Bu sorun PCSX4’ün bir sonraki revizyonunda düzeltilecektir.

spider man 2018 pc

spider man 2018 pc

Test tezgahımızda bu oyunu 4k çözünürlükte maksimuma çıkarak ayarladık ve bizi hayal kırıklığına uğratmadı. 4K’da SpiderMan oynamak, gıcırtılı bir GPU gerektirir, ancak bu oyunu eski GPU’larınızda bile daha düşük çözünürlüklerde kullanabilirsiniz.

1440p grafiklerde 4k ekran üzerinde çalıştırıyorsanız hala inanılmaz görünüyor. Bu oyunu 1440p çözünürlükte 60FPS’de çalıştırmak için minimum GTX 1070’e ihtiyacınız var.

spider man 2018 indir

spider man 2018 indir

1080p takımında endişelenmenize gerek yok. Bu oyun 3 gigden daha fazla dokuyu oluşturuyor, bu yüzden minimum 4GB grafik kartı gerekiyor. GTX 1060 gibi bütçe GPU’su bile bu oyunu etkileyici bir şekilde 1080p’de 60FPS’de çalıştırabilir. Oyun hala GTX 9xx ve GTX 7xx gibi eski seri GPU’larda oynanabilir.

spider man 2018

spider man 2018

Grafikleri, hangi konsolun sunduğundan daha yüksek olan en yüksek ayarlara çektiğimizde, yaklaşık 40-50 fps elde ettik. Bazen jitter eğilimi ile ilgili hud ve altyazılı bazı sorunlar var ama genel oyun pürüzsüz. Altyazıları, bir sonraki PCSX4 sürümünde düzeltene kadar devre dışı bırakmanızı öneririz.

 

Torrent yakında sitemizde olacak…

Oyun Bilgileri
Spider Man 2018 PS4
Boyut   : 
Tarih    : 17 Eylül 2018
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}