Shadow Of The Tomb Raider İndir
Aksiyon Oyunları 14.472 2

Shadow Of The Tomb Raider

Shadow Of The Tomb Raider, Tomb Raider reboot serisi için bir sonraki büyük adımdır. Oyun gizli, mücadele ve ilerleme için ek özellikler sunuyor. Bu eklemelerle, oyun oynarken farkında olamayacağınız yeni oyun olasılıkları ortaya çıkıyor.

Sitemizde ki diğer Tomb Raider oyunlarını inceleyebilirsiniz.

Rise of the Tomb Raider

Tomb Raider Underworld

Tomb Raider

 

Stealth, düşmanları aşağı çekmek için size daha fazla seçenek sunuyor ve hatta görüş alanlarını kırmayı mümkün kılan AI için bile değişiklikler var. Keşfetmek için yeni mezarlar ve kriptler var. Ve hikaye boyunca ilerlemediğinizde, artık daha fazla anlatı ve NPC etkileşimi içeren yan görevler alma seçeneğiniz var.

Shadow Of The Tomb Raider‘da, geri dönen oyuncular için yeni bir şey sunması gereken bir ton yeni içerik var. İleride yatan zorlukları üstlenme yeteneğinizi daha iyi bir hale getirmek için, başlamadan önce bilmeniz gereken dokuz yararlı ipucu derledik.

PS4 , Xbox One ve PC için 14 Eylül’de Shadow Of The Tomb Raider . GameSpot incelemesi Edmond Tran, oyun hakkında şunları söyledi: “Tomb Raider’in onu gerçekten fantastik yapan bölümleri – antik kalıntıların gizemini açığa çıkarmak, etkileyici meydan mezarlarını çözmek ve egzotik ortamları keşfetmek – hala burada Gölge’de ve  her zaman olduğu gibi olağanüstü. Ama yarım on yıl boyunca diziler ile olan çekirdek mekaniği onların sınırlarını göstermeye başlıyor. ” Oyundaki tüm düşüncelerimiz için incelememize göz atın .

Oyun Torrenti çıkar çıkmaz sitemizde..

Oyun Bilgileri
Shadow Of The Tomb Raider
Boyut   : 
Tarih    : 17 Eylül 2018
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}