Rules Of Survival
Aksiyon Oyunları 24.029 12

Rules Of Survival

Rules Of Survival, öncelikle bu gün bomba bir oyunla günümüzü açmış bulunuyoruz. Bu oyun tam olarak çoğu oyuncunun sevdiği ayrıca bu zamanlarda oldukça meşhur olan bir oyun ile karşınızdayız. Bu oyun hayatta kalma ile birlikte savaşmaya yönelik bir online oyundur. Oyun öncelikle bir mobil oyundur fakat sitemiz de paylaştığımız, versiyonu oyunun bilgisayar versiyonun yani PC’e uyarlanmış halidir. Bu yüzden zaman zaman grafiksel olarak kırılmalar yaşana biliyor ve çok zengin bir grafik bulunmuyor. Fakat bu ileride oyuna bir güncelleme geleceğini göstermiyor değildir ayrıca bu oyunlar zaten ileriye yönelik olduğu için güncelleme yönünden oldukça açık oluyor.

Oyun Tanımı

Oyun tam olarak şöyle yani içsel olarak. Bir bölgede başlıyorsunuz ve bu arada belirli bir zaman bekleyerek, bütün oyuncuların server’a dolmasını bekliyorsunuz ve herkes servere girdikten sonra bir dakikalık bir geri sayım başlıyor ardından bu sayımdan sonra uçakta başlıyorsunuz. Karşınıza oldukça bir geniş harita çıkıyor ve bu harita içerisinde farklı bölgeler ile zengin olan yerler veya binalar mevcuttur. Uçaktan atlayacağınız bölgeyi seçtiniz ve o bölgeye yaklaştığınızda uçaktan atılıyorsunuz. Bu sırada yönünüz ile birlikte sırtınızda bir paraşüt çantası mevcuttur ve seçtiğiniz bölgeye yaklaştıktan sonra paraşütünüzü açarak yavaş yavaş belirlediğiniz mekana doğru indiniz. İlk iş olarak etrafı arıyorsunuz ve size gerekli ola bilecek şeyler arıyorsunuz, yani silah ekipman zırh gibi şeyler aramaya koyuluyorsunuz. Bunu eklemem gerekiyor çünkü cidden önemli bir detay her silahın farklı mermileri mevcuttur bunlara dikkat ediniz. Ekipmanları seçtiniz ve bir araç arayışı içine girdiniz ve bunu da buldunuz devamın da ise aksiyon dolu sahneler başlar ve diğer oyuncular ile çatışmaya doğru ilerliyorsunuz. Bu çatışmaya belli eden bir bölge vardır daha doğrusu bir çember vardır ve git gide bu çember küçülüyor dur dışarısın da kalanlar ise ölüyorlar dır. Bu yüzden çembere dikkat ediniz ve her zaman en iyi pozisyonları seçerek rakiplerinizi alt ediniz. Oyunun sonuna doğru ilerleyiniz ve bu size oyun sonun da birinci olduğunuz için oyun size bazı hediyeler verecektir ve hediyeleri dikkatlice kullanarak her oyunda kendiniz için bir üstünlük oluşturun. Rules Of Survival indir ile aşağıda bulunan buton yardımı ile ulaşın.

Fragman

Torrent Oyunlar indirİNDİR

MEDİAFİRE İLE İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Oyuna giriş yapmak için telefonunuz da, oyunun olması gerekiyor. Open mobil client dediği zaman telefonunuza girip, sağ bölümdeki PC LOGIN kısmına tıklayıp, Masa üstünüzdeki kodu taratınca, giriş yapacaksınız. İyi oyunlar dileriz.

Oyun Bilgileri
Rules Of Survival
Boyut   : 865 MB
Tarih    : 17 Aralık 2017
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : İngilizce

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}