Resident Evil 7: Biohazard PS4
Aksiyon Oyunları 2.602 0

Resident Evil 2 Remake İnceleme

0% Ortalama Puan

%

Resident Evil 2, klasik ve Capcom’un tür tanımlayan hayatta kalma korku serisinin en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilir. Orijinal Resident Evil için bir remake başarısının ardından, şirket, Resident Evil 2 remake ile klasikle bir kez daha yeni bir oyun çıkardı . Bu versiyon, istilacı Raccoon Şehrinden kurtulmaya çalışan Leon S. Kennedy ve Claire Redfield’ın hikayesini anlatıyor.

Kritik fikir birliği, Capcom’un klasiği hem orijinal hem de taze yeni geliştirmelerle modernize ettiğini kabul eden çoğu eleştirmenden büyük ölçüde olumlu tepki aldı. Korkunç korku oyunu aynı zamanda orjinalinden bazı bölümlere gönderme yapıyor ve Capcom daha uzun ömürlü olması için ücretsiz bir  DLC modu planlıyor .

resident evil 2 remake indir

resident evil 2 remake indir

  • Oyun: Resident Evil 2
  • Geliştirici / Yayımcı: Capcom
  • Platform: Bilgisayar, PlayStation 4, Xbox One
  • Çıkış tarihi: 25 Ocak
  • Fiyat: US $ 60 / £ 40 / AU $ 77

Resident Evil’in hikayesi ilk bakışta yeterince basit görünüyor: Evil şirketi insanları canavarlara dönüştüren virüs geliştirir; virüs kaçar. Ancak yıllarca süren değişiklik, önyargılar ve geri dönüşümler ayrıntıları oldukça değiştirdi.

Resident Evil 2 remake‘in piyasaya sürülmesinin ardından, hem Resident Evil‘in remake’inden hem de lore’a Umbrella merkezli detaylar ekleyen GameCube prequel Resident Evil Zero‘dan tekrar ziyaret edilmesi gereken birçok hikaye var. Yeni Resident Evil 2‘nin orijinal hikayeyi, daha sonra gelen tüm materyallerle aynı doğrultuda daha fazla değişiklikler yapmasını bekliyoruz ve hatta karakterleri ve Umbrella’ın kötü planları hakkında bazı yeni ayrıntılar ve görüşler sağlayabilir.

Resident Evil 2 remake indir yakında sitemizde olacak. Takip ediniz.

Resident Evil 2 Remake Trailer

Resident Evil 2 Remake Tam sürüm olarak orjinal sitesinden indirebilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıda ki linki tıklamak. Ardında sözleşmeyi kabul etmek. İyi oyunlar.

Resident Evil 2 Remake İndir Tıkla

Oyun Bilgileri
Resident Evil 2 Remake İnceleme
Boyut   : 
Tarih    : 22 Şubat 2019
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}