Rpg Oyunları 17.091 2

Red Dead Redempation 2

Lansmanı, uzun zamandır beklenen (ve çok fazla) Red Dead Redemption 2  PS4 ve Xbox One’da mevcut.

Ama detaylı incelendiği zaman oyunun içerdiği kodlar PC içinde çıkacağına işaret ediyor.

Red Dead Redemption 2 da özel bir yazılım mevcut. Haritalar karmaşık olduğu için TV üzerinde devamlı harita açma gereksinimi duymadan haritaları bir tablete aktarma şansınızın olması. Bu da size sanki elinizde bir harita ile yol alıyormuş izlenimi veriyor.

GTAForums’ta ( RockstarIntel tarafından farkedilen ) bazı tinker’lar bu uygulama etrafında dolaşıyor ve geride kalan birkaç ilginç parametreyi ortaya çıkardılar.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 PC İçin Gelebilir

Uygulamaya dahil edilen iki kullanılmayan parametre (“PARAM_companionAutoConnectIpPC” ve “CommandIsPcVersion”) PC platformuna ismini vermiştir, ancak genel olarak konsollarda bulunmayan gelişmiş grafik ayarlarına başvuran düzinelerce farklı parametre vardır.

Orijinal Red Dead Redemption konsol oyunun dışında pc ye aktarılmadı.  Red Dead Redemption 2 Rockstar’ın PC dünyasına ilk adımı olmayacaktır. En popüler oyunlarının birçoğu PC’ye aktarıldı. Örneğin GTAV, 2013 yılının Eylül ayında konsollarda piyasaya sürüldü ve 2015 yılının Nisan ayında Windows’a geçti. LA Noire, Mayıs 2011’de konsollar için sevk edildi ve aynı yılın sonuna doğru bilgisayarlar sürümüne geçti.

Tüm bunlarla birlikte: Video oyun sürümleriyle ilgili her şeyde olduğu gibi, geliştiricinin ağzından doğruca duyana kadar umutlarınızı fazla yüksek tutmayın. İşaretler, bir noktada bir şekilde var olan bir PC yapısına işaret ederken, bu parametrelerin şirketin kendi dahili testlerinden geriye kalması veya planlarının değişmesi ihtimali her zaman vardır.

 

 Red Dead Redemption 2 Trailer

Oyun Bilgileri
Red Dead Redempation 2
Boyut   : 
Tarih    : 30 Ekim 2018
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}