Need For Speed Payback
Çıkacak Oyunlar 130.035 95

Need For Speed Payback

Oyun Tanımı

Need For Speed Payback, oyunu yeni girmiştir ortalama 10 kasım 2017 tarihinde, oyun dünyamıza kendisini geçmişlerden bugüne gelen arkası ile kapsamıştır. Bu oyun da, diğer oyunlarına göre her oyun da olduğu tabi ki de, grafiksel açıdan önemli bi’ yoldan gelişme olmuştur. Oyunda geliştirilmiş ve zenginleştirilmiş oldukça fazla özellikler mevcut dur. Oyun içerisinde oldukça fazla araçlar mevcut yani sizleri bi’ takım araç kafesin de tutmuyor. Oyunun diğer tutulma nedenlerinden birisi ise o kadar süreden sonra tekrar çıkan Need For Speed serisinde çıkan en son oyunudur.

Oyun içerisin de çeşitleri görevler yani yan görevler mevcut dur. Bunun dışında oyun içerisin de oldukça akıcı bi’ şekilde ilerleyen bi’ senaryo ile birlikte oyun da ilerlemenize yol açarak, daha çok zevk ala bilmenizi arttırıyor. Oyun içerisin de yapa bileceğimiz şeylerden bi’ tanesi daha, araç almak için paramız yok fakat bi’ araca ihtiyacımız var. Bunun için yapmanız harita da bulunan belli yerlere giderek, araç parçalarını toplayıp yeni aracımızı yaratmaktadır. Oyun içerisin de yani bilemedim nasıl diyeceğim, gayet iyi mi yoksa kısıtlamalı bi’ şekilde modifiye sistemi mevcut dur, çünkü bunu dememi sebebi oyun içerisinde modifiye yaptığımız modifiye parçalarını tamamen şans ile bulduğumuz, şans ile bulduğumuz parçaları toplamaktır. Torrentle indir seçeneğine tıklaya bilirsiniz.

Kurulum

Teksin bektaş’a kurulum için teşekkür ediyoruz, kanalına abone olmak için buradaki linki tıklayabilirsiniz. Tüm oyun kurulum videolarını seyredebilirsiniz.

Torrent Oyunlar indirİNDİR

Oyun Bilgileri
Need For Speed Payback
Boyut   : 27.5 GB
Tarih    : 17 Kasım 2017
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : İngilizce

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}