Spor Oyunları 5.204 0

NBA 2K19

İçerik açısından “NBA 2K” ile eşleştirilebilecek başka bir spor video oyunu yok. Şaşırmaya devam eden şey, oyunun, sunumun, çeşitli modların ve diğer özelliklerin hepsinin – son derece iyi yapılmış olmasıdır.

“NBA 2K19”, geçen sene oyunda bir dizi kusuru temizledi ve özellikle savunma ile daha tatminkar bir deneyim yarattı, özellikle de geçmişte istismar olarak kullanılan çeşitli taktikleri azaltmak için büyük adımlar attı. Buna ek olarak, CPU oyuncuları ve ekipleri, bir dizi alanda çok daha fazla zeka gösteriyor. Bu daha büyük bir meydan okuma yaratır, ancak topun her iki tarafında daha tatmin edici olanıdır. Gecen seneki oyun olan NBA 2K18 tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Seri, halihazırda mükemmel olduğu alanlarda inşaat yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 11 adet play-by-play spikeri ve renkli analistin yer aldığı yorum standında Bill Simmons’da başka bir ses daha eklendi. Yayınlar farklı sesler ve otantik sunum nedeniyle taze kalıyor.

NBA 2K19” için yeni eklemeler olmasa da geçen yılki oyunda bulunan 62 klasik takım geri döndü. “The Neighborhood” olarak bilinen çevrimiçi alanda yeni mini oyunlar da var. Bunlar, mikro hareketleri ve reklâmları zorlamak için nasıl büyük bir zaman-yıkayıcı olduğuyla ilgili şikayetlerin ardından yeniden tasarlandı.

NBA 2K19” daki MyCareer hikaye modu henüz en iyisi olabilir. Üretim değeri bir kez daha yüksek, ancak geçmişten gelen büyük ipuçları ele alınıyor. Oyuncular sonunda sinir bozucu cutscenes atlayabilir ve hikaye daha az anlaşılır. İnanılmaz derecede güvensiz olmasına rağmen karakter, köklerine karşı çıkmak istemediğiniz bir şey değildir. Ancak, bu yıl üst düzey faturalı Anthony Mackie ve Haley Joel Osment gibi tanıtılan aktörler yetersiz kullanılmaktadır.

 

“NBA Live 19” iki basketbol oyununun dostudur, yani sadece almak ve oynamak daha kolaydır. Çevrimiçi modlar keyifli sosyal deneyimler olacak şekilde tasarlanmıştır ve Ultimate Team moduyla sınırlı mikro hareketleri korur – yayıncı EA Sports’un tüm spor oyunları paketi boyunca krediyi hak ettiği bir şey.

NBA 2K19” çok daha karmaşık ve korkutucu. Zamanını bununla ödüllendirenler ödüllendirilecekler, ancak talep ettiği bir soru yok.

 

“NBA Live 19” zayıflık: Geleneksel deneyim

“NBA Live”, “NBA 2K” ile asla doğrudan rekabet edemeyecekti. Bunun yerine, tamamen farklı bir şey sunmak gerekiyordu. Seri, “The ONE” adlı kariyer modundan çıkmaya karar verdi.

Geçen sene, “NBA Live 18.” oyununu oynamak için tek sebep olarak neyin başarıldığı ve başarılı olduğu kanıtlandı. Bu bir yeniden yapılanma sürecinde bir dizi için anlaşılabilir oldu. Ancak EA Sports, “NBA Live 19.” için iki katına çıktı. Neredeyse tüm gelişmeler bu kariyer moduyla ilgilidir, ancak gerçek NBA tarafı büyük ölçüde göz ardı edilir.

“NBA Live 19”  , iyi tasarlanmış Kariyer Modu ve oyuncunun yarattığı karakteri içeren çevrimiçi kooperatif ve rekabetçi modlarıyla spor oyun türünde bir niş oluşturmaya çalışıyor.

Bu yön, bazılarıyla rezonansa girecek, ancak daha geleneksel bir NBA deneyimi arayanları ciddi olarak eksik bırakacak.

 

“NBA 2K19”  her zaman olduğu gibi bir spor video oyunudur ve sadece agresif para kazanma taktikleri onu en büyüklerinden biri olarak kabul etmekten alıkoymaktadır .

Dört farklı Franchise Modu varyantı ile keyifli bir Hikâye Modu, zengin bir çevrimiçi özellik paketi ve lig tarihinin devam eden kutlaması, “NBA 2K19” herkes için bir şeyler sunuyor.

NBA 2K19″ ve “NBA Live 19” Xbox One X’te gözden geçirildi. “NBA 2K19” için bir dijital indirme kodu yayıncı 2K Sports tarafından gözden geçirme amacıyla sağlandı. Her iki oyun şimdi mevcuttur.

 

NBA 2K19 Tanıtım

Torrent Oyunlar indir

 

İndir

Boyut: 60,05 GB

Oyun Bilgileri
NBA 2K19
Platform : Spor Oyunları
Boyut   : 
Tarih    : 17 Eylül 2018
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}