Mount and Blade Warband
Rpg Oyunları 13.078 0

Mount & Blade Warband

Mount & Blade Warband, hayatımıza girmiş olan ve Türk oyunları arasına kendi adını altın harfler ile yazmış bir oyunu anlatacağız bugün. Oyumuz tam olarak bir RPG oyunu olarak, bu kategorinin hakkını oldukça iyi veriyor. Oyunu şuan geliştirici firma TaleWorlds ve bu işi oldukça başarılı bir şekilde yapıyorlar. Oyunun her yönden olsun kusurlu bir yönü yok yani ben bu oyunu ilk oynadığım gün 24 saat oyundan çıkmamıştım bana o kadar çok zevk vermişti. Şuan bu oyunu anlatırken bile ne kadar heyecanlandığımı kelimelerle anlatmak yetersiz kalır. Fazla konuşmadan oyunun iç özelliklerine geçerek detaylı bir anlatım yapalım.

Oyun Tanımı

Oyunumuz da ilk olarak nasıl bir karakter yaratıcımızı seçiyoruz ve asil miyiz yoksa kötü veya, bir soylu ailesinden mi geliyoruz bu tarz şeyleri seçerek oyunda ki hikayemize yön vermiş oluyoruz, bu yüzden bunu seçerken biraz dikkatli olunuz. Bundan sonra hangi krallıkta olacağımız seçiyoruz ve o krallığın lordu altında bayrak kaldırıyoruz. Tabi ki isterseniz ileride sağlam bir ordu toplayarak bu krallığı devirip onun yerine kendiniz bile geçe biliyorsunuz. Bunun dışında ordumuza köyleri ve şehirleri dolaşarak özel insanları yani özel yetenekli insanları ordumuza kata biliyoruz. Ordumuz kurduk bunun devamında askerlerimiz geliştiriyoruz ve onları daha iyi ekipmanlar ile kuşatma gibi bir özgürlük sunuyor ve açıkçası oyunun sizi kısıtladığı hiç bir nokta yok ne isterseniz onu rahatlıkla yapa bilmek gibi bir özelliğiniz var. Mount & Blade Warband torrent ile aşağıda bulunan linkler ile indire bilirsiniz.

Fragman

Torrent Oyunlar indirİndir

Oyunu yükledik den, sonra bu kodları kullanınız; WBKB-FDFW-3SDL-ZEA3 KJKN-YQAC-DQFL-ZELA RWGM-LLKF-N7AJ-WFHE FMX4-KWFA-MJCW-MRR3 DDZL-NCMA-HLRZ-KXDK YDZE HDDJ EYCN XPC7 FMX4-KWFA-MJCW-MRR3 AZFK-XX3M-PP73-9NWY AZKW-3WJR-YW7L-P9BW AZFR-4QQ3-NNYD-3WHP GQ4Q-35GZ-2GHK-NBML 72EH-HD83-JDD9-3HWI KJKN-YQAC-DQFL-ZELA KKA3-9CMA-4BJZ-XW9M ZKTJ-XASF-DKLG-E47H CLJX-JSHD-NDGQ-Z9FA
Oyun Bilgileri
Mount & Blade Warband
Platform : Rpg Oyunları
Boyut   : 100.46 MB
Tarih    : 2 Aralık 2017
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : Türkçe, İngilizce

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}