Mafia 3
Aksiyon Oyunları 2.537 6

Mafia 3

Oyun Tanımı

Mafia 3, Mafia oyunu uzun süredir hayatımızın içerisinde bulunmaktadır. Açık dünya oyunları dediğimizde aklımıza ilk gelen haliyle Grand Theft Auto serisi yani kısaca GTA’dır. Bu oyunda tabi ki de GTA’dan sonra kalbimize taht kura bilmeyi başarmış bi’ oyundur. Oyunumuz haliyle yeni oyunu olduğu için grafiksel olarak, olsun hikayesi olarak olsun daha da zenginleştirilmiştir. Fakat bana kalırsa 2016 yılına ait grafiksel açıdan yeterli mi? Bana göre değil, fakat bu dediğim benim kişisel fikrim. Bunun yanı sıra oyunda bi’ takım optimazyonlar sorunlar vardır, fakat oyuna çıkan yeni sürümler ile bunların büyük bi’ bölümü giderilmiştir.

Öncelikle şöyle başlamak istiyorum oyun hakkında bilgiler olarak, oyunumuz 1968 yılının Amerika Birleşik Devletleri’de geçiyor. Bu tarih biraz garip gele bilir fakat Amerika tarihinde ırkçılığı yıkmaya başladığı bi’ tarih olduğu için bence güzel bi’ tarihi ele almışlar. Ana karakterimizin ismi Lincoln. Karakterimiz o’zamanlar Amerika’ın Vietnam’a girmeye çalışması sırasında burada ana karakterimizde bu senaryo da bulunuyor fakat savaş fazla uzun sürmediği için ülkesine geri dönüyor ve olaylar, tam olarak burada başlıyor. Karakterimiz mafya olayları ile burada tanışarak artık yeraltı dünyasının en tanınmış gangsterlerinden birisi olmaya başlamıştır. Aşağıda bulunan Mafia 3 torrent linklerimizden, indire bilirsiniz ve kırık linkleri bizlere bildire bilirsiniz.

Fragman

Torrent Oyunlar indirİNDİR

Oyun Bilgileri
Mafia 3
Platform : Aksiyon Oyunları
Boyut   : 21.05 GB
Tarih    : 16 Kasım 2017
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : İngilizce

Baro Tagzade {Baro}

 • eray gezer

  oyun sorunsuz çalışıyor mu

  • Evet eray bey deneyebilirsiniz.

   • Kerim Avcı

    MERHABA;
    Sitenizden mafıa 3 oyununu ındırdım ve kurdum.açılışında ise (mafia 3 aplication çalışmayı durdurdu) hatasıyla karşılaştım.
    Farklı sitelerden farklı Crack’lar indirdim fakat sonuç aynı.Bir çözüm önerirseniz minnettar kalırım.İyi çalışmalar.

 • Giray

  oyun çalışmıyor setup ta çalışmayı durdurdu hatası veriyor boşuna indirmeyin.

  • Sizin sisteminiz ile alakalı bir sorun Giray bey, serverımızda test ettik, gayet çalışıyor. İyi günler dilerim.

 • Jemal

  link kırık….