Aksiyon Oyunları 2.329 0

Final fantasy 7 remake Kingdom Hearts 3

Muhteşem bir oyun deneyimi sunduğu söylenen Final fantasy 7 remake Kingdom hearts III oyununu sizler için inceleyerek, oyun hakkında edindiğimiz izlenimleri sizler için sunduğumuz bu yazımızda, oyunun en önemli noktalarına değinmeye gayret ettik.

Final Fantasy 7 Remake Kingdom Hearts III İncelemesi

Yapımının yıllar sürmesi nedeniyle oyuncular arasında büyük bir emek olarak görülmesi, oyunun daha fazla merak edilmesine neden olmuştu. Oyunun yönetmeni olan Tetsuya Nomura’nın da söylediği gibi ‘diğerleri ve Final fantasy 7 remake Kingdom hearts III’ sözü, gerçekten bu oyunun diğer birçok popüler oyunu unutturacağını göstermektedir.

Karakterlerin muhteşem mücadelesinin yanı sıra, Japon oyun dergisi Famitsu tarafından yapılan oylamada en çok beklenen oyun unvanını alan Final fantasy 7 remake Kingdom hearts 3, ciddi anlamda gerçek kullanıcı deneyimi sunuyor.

Karakterlerin oyuna işleniş biçimi ve oyunun temasına baktığımızda, son derece

Sürükleyici bir yapıya sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Oyunun detayını incelediğimizde, özellikle belli belirsiz ekran kaymalarının yeni güncellemeler ile son bulduğunu ve yeni yapısının muhteşem bir oyun deneyimi sunduğunu çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

final fantasy 7 remake 1

final fantasy 7 remake 1

 

Final fantasy 7 remake Kingdom Hearts 3 torrent oyun çıkar çıkmaz yüklenecektir.

Oyun Bilgileri
Final fantasy 7 remake Kingdom Hearts 3
Boyut   : 
Tarih    : 25 Mart 2019
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}