Football Manager 2018
Oyunlar 3.903 0

En Çok Oynanan Simülasyon Oyunları

En çok oynanan simülasyon oyunları hakkında hazırladığımız bu listede, en çok oynanmasının yanında oyun eleştirmeleri tarafından da en çok beğenilen oyunları, sizler için derledik.

En Çok Oynanan Simülasyon Oyunları

Football Manager 2018

En fazla oynanan simülasyon oyunları için bir liste hazırlayıp da, Football Menager 2018 oyununu listeye koymamak elbette ki olmazdı.

Football Manager 2018

En kaliteli futbol menajerlik oyunları arasında yer alan Football Manager 2018, aldığınız takımın yönetimini yapmanıza yani takımınızla ilgili menajerlik yapmanıza imkan sunuyor. Oyunda yönetimin size koyduğu hedef ve şartlar bulunmakta olup, yönetimin koyduğu şartlar doğrultusunda belirlenen hedefe ulaşmanız gerekiyor. Hedeflenen şeyleri başaramadığınızda, takımdan atılma riskiniz bulunuyor. Ancak takımdan atılmanız demek, oyunun bittiği anlamına gelmiyor. Atıldıktan sonra, yeni takım bulmak için bir süreç başlıyor. Takım bulma sürecinde teklif yolladığınız takımlardan birisinin sizi kabul etmesi durumunda, o takımla çalışmaya devam ediyorsunuz. Belirli bir başarı sağlamayan menajerlere, büyük takımların pek sıcak bakmadığını da söylemek gerekir.

Football Manager 2018 torrent indir

 

Euro Truck Simulator 2

Taşımacılık temalı bir oyun olan Euro Truck Simulator 2 oyununda, şirketlerden aldığınız yükü taşımanız gerekmektedir. Oyunda bulunan DLC’leri alıp, haritayı daha fazla büyütmeniz mümkün oluyor.

Euro Truck Simulator 2

 

Euro Truck Simulator 2 torrent indir

OMSI 2

Oldukça detaylı otobüs simülasyon oyunu olan OMSI 2, en çok oynanan simülasyon oyunları arasında yer almaktadır. Piyasada kendi alanında başka bir oyunun henüz olmaması da, oyunun zorunlu tercih edilmesine imkan sağlamış durumda.

Oyunda otobüs kullanmaya 1986 yılında başlıyor ve 1994’e kadar devam ediyorsunuz. Bu süreçte geçen zaman içerisinde, etrafınızın değiştiğini görüyorsunuz. Bu değişim, elbette ki sizi zorlayacak bir değişim oluyor.

WingsOverFlandersFields

Birinci Dünya savaşı uçak simülasyon oyunu olan oyunumuz, en çok oynanan simülasyon oyunları arasında yer almaktadır. Etkileyici bir simülasyon oyunu arayanlara ve uçaklara merakı bulunanlara, tavsiye ettiğimiz oyunlardan birisidir.

Oyun Bilgileri
En Çok Oynanan Simülasyon Oyunları
Platform : Oyunlar
Boyut   : 
Tarih    : 8 Nisan 2019
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}