Gta 5 - Grand Theft Auto V
Oyunlar 11.327 0

En Çok Oynanan Bilgisayar Oyunları

En çok oynanan bilgisayar oyunları listemizde, sizlere piyasaya sürüldüğü günden bugüne kadar en fazla tercih edilen oyunların listesini hazırladık. Birbirinden eğlenceli bu oyunları oynamaya başladığınızda, oldukça keyifli dakikalar geçirebileceğinizi düşünüyoruz.

En Çok Oynanan Bilgisayar Oyunları

Grand Theft Auto 5

Araba oyunları arasında en fazla oynanan oyunlardan birisi olan GTA oyununda, sokak çetelerine karşı silahlı mücadele etmenizde gerekiyor. Şehirde bulunan serserilere ders vermek için, hemen ekran başına!

Gta 5 - Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto 5 torrent indir

 

World Of Warcraft

Yüksek grafik çözünürlüğü ile gerçekçi bir his yaşayabileceğiniz World Of Warcraft, oldukça başarılı oyunlar arasındadır. En çok oynanan bilgisayar oyunları listemizde yer alan WOW, sizlere muhteşem bir oyun deneyimi sunacaktır.

Fortnite

Epic Games tarafından yayınlanan oyun, People Can Fly ve FortniteEpic Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunda hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz, nefes kesen bir maceranın içinde yer alacaksınız. Tavsiye ettiğimiz en beğenilen bilgisayar oyunları arasında yer alan Fortnite, soluksuz oynayacağınız bir oyun olarak öne çıkıyor.

Counter-Strike: Global Offensive

En çok oynanan bilgisayar oyunları arasında, bir Counter-Strike oyununa yer vermemiş olsak sanırım okuyucularımızda şaşkınlık yaratırdı. Muhteşem bir grafik üzerine kurgulanmış Global Offensive, çevrim içi oynayabileceğiniz nişancı oyunlarının başında geliyor. Çıktığı günden beri, dünya genelinde tüm oyun severlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

League Of Legends

Sıklıkla internet reklamlarında karşımıza çıkan oyun, turnuva organizasyonları sunulan oyunlardan birisi olarak öne çıkıyor. Son zamanların en fazla tercih edilenleri arasında yer alan League Of Legends, Türkiye sunucuları da içinde olmak üzere, önemli ölçüde LOL desteği vermektedir.

Heroes Of The Storm

Oyunun en önemli özelliği, bugüne kadar Blkizzard’ın yayına sunduğu tüm oyunlardaki seçilmiş karakterlerin, bir arada yer alıyor olmasıdır. Oyunun geneline baktığımızda, Blizzard’ın diğer oyunlarının işleyişinden biraz daha farklı olduğunu da söyleyebiliriz. Takım halinde oynanan oyunlar arasında yer alan Heroes of theStorm, level atlamalarında tüm takımın level atlamasını sağlıyor. Oyun içerisinde eşya alımı olmazken, seviye atlanması halinde seçeceğiniz karakterlerle karakterinizi güçlendirmeniz mümkün olacaktır.

Overwatch

Yine Blizard tarafından geliştirilen oyun, en çok oynanan bilgisayar oyunları arasında yer alan çok oyunculu bir şahıs nişancı oyunudur. Farklı haritalarda farklı modlarda oynanma imkanı sunulan oyunda, oldukça eğlenceli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz.

Minecraft

Küplerle farklı tasarımlar yapmanıza imkan sunan oyun 3 boyutlu olup, her ne kadar basit oyunlar arasında yer alsa da, küçükler ve hatta yetişkinlerinde tercihleri arasında yer alıyor.

 

Minecraft torrent indir

Oyun Bilgileri
En Çok Oynanan Bilgisayar Oyunları
Platform : Oyunlar
Boyut   : 
Tarih    : 8 Nisan 2019
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}