Divinity Original Sin II Definitive Edition (2018) torrent
Rpg Oyunları 2.060 0

Divinity: Original Sin II Definitive Edition (2018)

Oyun Değerlendirmesi

Divinity: Original Sin II Definitive Edition (2018), yayılmakta olan dünyada, kim olduğunuza ve ne yaptığınıza tepki veren bir hikayeye sahip, anlatı odaklı, yeni nesil bir sanal alan RPG’sidir. Her biri kendi görev serileriyle altı Origin Karakterinden biri olarak oynayın veya dünyayı kendi el yapımı bir karakter olarak keşfedin. Tanrılar Rivellon’u terk ettiler ve dördünüzden sadece bir tanesinin İlahi olma şansı var.

Anahtar özellikler

Fırsatla dolup taşan, genişleyen bir sanal dünyaya gir.

Dört kişilik bir parti olarak (tek oyuncu, iki oyunculu bölünmüş ekran veya dört oyunculu çevrimiçi), öğeleri Kaynak avcıları olarak kullanın ve zorlukları yaratıcı şekilde aşmak için güçlü bir sihir kullanın.

Düşmanınızı savaşta ezmek için yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi birleştirin. Ateşi bırakın, varilleri patlatın ve bükülmüş ve istifleme efektleri oluşturmak için öğeleri lanetleyin.
Sınıfsız karakter oluşturma, kimliğinizi geliştirmenize ve oyun stilinize uygun bir karakter oluşturmanıza olanak tanır. Pet Pal becerisiyle hayvanlarla konuşun ya da bir Elf olarak eti yiyin ve ölülerin anılarını hatırlayın.
Düşmanlarınızı yıkmak ve kendi çözümlerinizi oluşturmak için ırkçı yetenekleri ve becerileri kullanarak bulmacaları ve görevleri sayısız yollarla çözün.

Divinity Original Sin II Definitive Edition (2018) indir

Divinity Original Sin II Definitive Edition (2018) indir

Umutsuz bir dünyada kahraman ol

El yapımı karakterlerle zengin bir anlatıyı keşfedin. Bir yere git ve kimseyi öldür, ya da dünyayı kurtarmaya ve akrabanı korumaya gayret et.

Dört kişiden oluşan bir insan, cüce, kertenkele, elf veya Undead versiyonu olarak oynayın. 6 Origin Karakterlerin her birinin kendi hikayeleri ve hedefleri vardır veya kendinizinkini yaratır.
Her karakterin benzersiz bir hikayesi ve kendi gündemleri genellikle birbirleriyle çelişir. Arkadaşlıklar veya çekilişler oluşturun.
Bulmacaları, görevleri ve el yapımı kavgaları çözmek için sinerji içinde çalışan güçlü büyüler ve yetenekler kullanın.

Sıra tabanlı savaşın yeni nesli

AI 2.0, sizin kadar akıllı ve yaratıcı! El yapımı savaş durumlarını planlayın, tepki verin ve fethedin.
Ateş, buz, su, zehir ve daha fazla katmanlı katmanlar halinde savaş alanında yağmurun yok edilmesine ya da desteklenmesine katkıda bulunun.
Beş farklı zorluk modu, hikayeyi anlatı odaklı bir deneyim için yeni Öykü Modu ve savaşların acımasız ve ölümün son olduğu Onur Modu dahil olmak üzere oyun tarzınıza uyacak şekilde ölçeklendirir.

Divinity Original Sin II Definitive Edition (2018)

Divinity Original Sin II Definitive Edition (2018)

Divinity: Original Sin II Definitive Edition (2018), her zamankinden daha büyük ve daha iyi

Defin Edition, bugüne kadar 1,5 milyon kopya satmış olan 93 Metacritic rated, BAFTA ödüllü Divinity: Original Sin 2’nin geliştirilmiş bir versiyonudur.

2017 lansmanından bu yana eleştirel ve oyuncu geribildirimlerine dayalı olarak Binlerce değişiklik, Defin Edition’a geliyor.
Yeni bir dergi, grup envanter yönetimi, öğreticiler, araç ipuçları ve harita işaretçileri ile bu honlanmış kullanıcı deneyimi, tarihte en yumuşak İlahi deneyim sunar.
Sıcak koltuk PVP yuvarlak robin çok oyunculu ve yeni Hikâye Modu oyuncuların öfkeli anlatıdan zevk almasını sağlarken, sıra tabanlı dövüşe meydan okumaktadır.

Oyun Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler :
   İşletim Sistemi: Linux
   İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğer
   Bellek: RAM 4 GB
   Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 550 ATI ™ Radeon veya ™ HD 6XXX veya üstü
   Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri :
   İşletim Sistemi: Linux
   İşlemci : Intel Core i7 veya dengi
   Bellek: RAM 8 GB
   Grafik: NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD R9 280
   Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

– Oyun kurulum gerektirmez. Içeriği istediğiniz gibi bir klasöre unzip ve sonra çift tıklama veya bir ./start terminali ile yürütülebilir başlangıç ​​dosyasını çalıştırın . 
– DXVK dahili bir kare hızı görüntüleme seçeneğine sahiptir. Bu özellikten yararlanmak istiyorsanız, oyunu fps dosyasından başlatın. 
– Masaüstünde kısayolu almak istiyorsanız, yürütülebilir masaüstü dosyasını çalıştırın. Kısa filmi çekimle almak istiyorsanız, desktop-fps dosyasını çalıştırın. 
– Şarap kurulurken ilk başlangıç ​​2-3 dakika sürebilir, bu yüzden sabırlı olun.
– Önek klasörüne sahip olmadığınızı yazıyorsanız, oyunu NTFS üzerinde çalıştırmaya çalışıyorsunuz ve / veya klasörün sahibi siz değilsiniz. Bu, sahibi değiştirerek veya NTFS bölümünü, bağlantıda aşağıda açıklanan uygun seçeneklerle yükleyerek yapılır. 
– Oyun sizi terk etmezse, şarap aşamasını yükleyin. 
– Eğer Alt + Sekme çalışma istediğiniz takdirde, Grafik gidin açılan pencerede, dosya ayarları işletilen bir daw koymak “sanal bir masaüstü taklit” ve oynamak çözünürlüğü girin. 
– Başlamak için başlangıç ​​dosyasını çalıştırılabilir yapmalısınız. Müdahaleniz olmadan diğer gerekli dosyaları yürütülebilir hale getirmek için komutları vardır. 
Arch Linux ve Linux Nane 19 üzerinde test edilmiştir.

Torrent Oyunlar indirİndir

Oyun Bilgileri
Divinity: Original Sin II Definitive Edition (2018)
Platform : Rpg Oyunları
Boyut   : 
Tarih    : 18 Eylül 2018
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}