days gone ps4
Çıkacak Oyunlar 3.683 0

Days Gone PS4

Gone Days, sizi çökmüş bir dünyada motosiklete binen bir ödül avcısı olan Deacon St. John’un hikayesini anlatmakta. Bu özel apocalypse, Freakers adlı hızlı hareket eden zombi benzeri yaratıklarla doludur;  fragmana dayanarak, genellikle orduların etrafında koşar gibi görünür .

Amerikan Kuzeybatı’sında yaşayan bir motorcu olan Deacon St John  ABD nüfusunun büyük bir bölümünü zombiye  dönüştüren bir pandeminin ile ve salgının gizemlerini yavaş yavaş çözmek için bir dizi Sisyphean görevini üstlenmektedir.

days gone

days gone

Days Gone PS4 Oyun Tanıtımı

HZD’ye benzer şekilde oyunun, silahlarınızı ve motosikletinizi onarmak veya yükseltmek için kullanarak çevreden detritus topladığınız hurda toplama tamircisidir. Motosiklet, birincil araç için ilginç bir seçimdir. Oregon vahşi yaşamındaki dar yollarda ve engelli taşıtlarla tıkanmış yollarda gezinmek için yararlı olsa da, hareket halindeyken zombilere sıçramaya çalışırken yeterli olmamaktadır.

Oyun ilerlemesi gerçekten çok basit. Görevlerin kilidini açmak için çeşitli karakterlerle konuşursunuz, söz konusu görevleri parasal ve XP ödüller için tamamlarsınız, bu parayı ve yeni becerilerin kilidini açmak için deneyim kazanırsınız, istatistikler yükseltir, daha büyük ve daha güçlü silahlar alırsınız.

Demo sırasında bir çift misyon oynamıştım: Biri, hareketli bir hastaneyi canlandırmak için bir mobil hastaneye baskın yapmak, diğeri de bölgenin radyo kuleleriyle uğraşan insan sabotajcılarının yuvasını temizlemek. Eylem hikayeye sadece bir saat sürdüğü için, bu görevler oldukça kolaydı.

Birincisi, hastanenin jeneratörünü yeniden başlatmak ve kaynakları yağmalamak için bir gaz bulmak zorunda kaldım. Neyse ki oyundaki oyun öğeleri genellikle onları gerçek hayatta bulmayı umduğunuz yerlerdir. Gaz, örneğin, yakındaki bir benzin istasyonunda veya terk edilmiş çekici kamyonların arkasında bulunabilir. Bu görev aynı zamanda oyunun melee muharebe sistemine giriş niteliğindeydi. Bu da benim durumumda bir üçlü shamblers’ı (zombiler) kırık bir masa bacağıyla yeniden ölümüne yol açıyordu. Yalan söylemeyecek olursak, son derece katartikti.

days gone ps4

days gone ps4

Oynarken kare hızı ile ilgili sıkıntı verici bir sorun olduğunu fark ettim, özellikle ekranda çok fazla şey olsaydı dalgalanma ve donduracaktı. Sadece bir tarlada koşarken kamerayı gezerken rahatsız edici oluyor, ama omuzumdan bir zombi çıkarmaya çalışırken ya da hareketli bir hedefe doğru bir atış yaptığımda sinir bozuyor. Aksi takdirde görsel olarak çekici bir oyun olmaktan uzaklaşıyor. Oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğunu ve 2019 yılına kadar çıkması planlanmadığı için , performans sorunlarını çözmek için hala çok zamanımız var, ancak sisteme aşırı yüklenme ve oyun oynamayı engelleyen tüm bu doğal manzaralar ve akıllı karakter ayrıntıları işe yaramıyor .

 

Oyun Bilgileri
Days Gone PS4
Platform : Çıkacak Oyunlar
Boyut   : 
Tarih    : 30 Ekim 2018
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}