Assassin'ın Creed Odyssey torrent
Çıkacak Oyunlar 9.275 1

Assassin’ın Creed Odyssey

ASSASSIN’S CREED: ODYSSEY İNCELEME

İlk başladığınızda Assassin’ın Creed Odyssey’in Assassin’ın Creed Origins’e çok benzer bir şekilde oynaması gerçekten sürpriz olmamalı. Yeni Yunan ortamını keşfettikçe – Mykonos, Delos ve Chios gibi adalarda gezindikçe – keşif, gizlilik ve savaşın tanıdık bir karışımı var.

Odyssey  , yenilikçi ve önemli bir şey yapıyor. Assassin’s Creed  Origins , imtiyazın Eski Mısır’ın kültürüne ve tarihine girme yeteneğini vurguladı ve bu nedenle oyunun öyküsünü ya da çok daha anlamlı bir hikâyesini yaptı. Neden daha anlamlı göründüğünü biliyor musun? Çünkü gerçekte olan şeylere dayanıyordu. Tarihten tarihsel şeyler.

Odyssey  , bizi şimdiye kadar var olan en kültürel açıdan zengin medeniyet olan Antik Yunanistan’a götürüyor. Savaş Tanrısı  gibi oyunlar  Grek mitolojisinin fantastik uyarlamalarını üretse de  henüz uygarlığın kendisinde kökleşmiş bir oyun görmedim. Olympus Dağı’nın Tanrılarını devirirken oyunların üçlemesini oynamak için bir şey var; Eski Yunan’ın günlük yaşamının kalınlığında tamamen bir suikastçı olarak oynamak için başka bir şey. Bununla birlikte,  Odyssey  , M.Ö. 5. yüzyılda Origins’te kurulan Kardeşlik Düzeni’nden yüzyıllar önce, 431 yılında kurulmuştur . Gizli Blade’i kullanan ilk suikast, Odyssey’den neredeyse 20 yıl önce 456 BCE’de gerçekleşti.. Bu nedenle, oyuncunun ilk Assassins’den biri olarak oynaması muhtemeldir.

Assassin'ın Creed Odyssey torrent indir

Assassin’ın Creed Odyssey torrent indir

Etimolojik olarak “odyssey”, İngilizce’de “epik yolculuk” anlamına gelir. Ancak, metnin isimsiz kahramanı Odysseus, Yunanca “sorun” kelimesinden sonra isimlendirilir. Bu oyunda istediğim de budur – sorun. Bu çeviriler yanlışsa, bu arada, Wikipedia’yı suçlamıyorum. Her neyse,  Assassin’s Creed Odyssey  , Assassin’s Creed Epic Voyage’dançok daha ilginç geliyor  , bu yüzden neden ekstra stil puanları için eskiyi oynamayı tercih ettiklerini tamamen anlıyorum. Bunun önemi, oyunun tekneleri, oyunun kırkbeş adaları arasında bir ulaşım aracı olarak kullanması ile destekleniyor. Odyssey’de ne olduğunu biliyor musun? ? Aslında epey epik bir yolculuk. Kahramanı Ithaca Kralı Odysseus, Truva Savaşı’ndan sonra bir gemiye çok fazla zaman harcıyor. Tek bir adada yedi yıl harcıyor ve sadece denizcilik için daha fazla zaman harcıyor. Yine de, sadece denizcilik değil.  Cyclopes, yamyamistik devler, canavar bir girdap var. 8. yüzyıla ait akademik başarılarını gerçekten vermelisiniz çünkü bU hikayeyi nasıl yazacaklarını biliyorlardı.

 

BBC tarafından yapılan 2018 anketinin sonuçları, Odyssey’in  tüm zamanların Batı Medeniyeti üzerindeki en etkili metni olduğuna karar verdi.

Assassin’s Creed Odyssey , antik dünyadaki tarihi fantazi serilerini saklıyor: Bu sefer Peloponez Savaşı sırasında antik Yunanistan’da olacağız.

Assassin Creed Origins , Odyssey serisinden  üç büyük değişiklik.

İKI ANA KARAKTER

Şu yarasa, Odyssey iki ana karakterden birini seçiyor: Alexios veya Kassandra.

Ana karakter sürgündeki bir Spartalı savaşçıdır. Sparta’dan kaçan ana karakter, Sparta ile Atina arasındaki savaşta paralı asker haline geldi. Oyuncunun hangi tarafa yardım edeceğine dair seçimler savaşın gelgitlerini etkileyecektir – ve kesinlikle diğer paralı askerlerin kafanıza ödül koymasına neden olacaktır.

Demolarımızda, Alexios ve Kassandra aynı görev ve diyalog seçeneklerine sahipti.

Assassin'ın Creed Odyssey

Assassin’ın Creed Odyssey

ROL – OYNATMA VE DIYALOK

Odyssey diyaloğa da bir seçenek sunuyor. Tipik cutscenes yanı sıra, karakteriniz ve NPC’ler arasında seçim odaklı etkileşimler olacaktır. Oyuncu karakteri şaka yapabilir, yalan söyleyebilir veya flört edebilir.

Görünüşe göre, son derece heyecan verici ama aynı zamanda aşk çıkarlarını öldürmenin uzun bir geçmişi olan bir dizi için dehşet verici olan romantik seçenekler de var .

DAHA KARMAŞIK MÜCADELE

Seçtiğiniz Assassin’de sekiz özel güç yuvası var. Dörtlü silahları ile ilişkili dört ve yay ile ilişkili dört.

Sol tamponun basılı tutulması, karşılık gelen yüz düğmesine basarak seçtiğiniz melee seçeneklerini getirir. İyileşebilirsin, rakibinin kalkanını söküp süslü bir şekilde manevra yapabilirsin … … Leonidas tarzı Spartan tekme yapabilirsin.

Sol tetiği basılı tutarak yay ve ok seçeneklerinizi getirir. Bu demoda tek bir yetenek yerine üç ok attı.

DENIZ SAVAŞI

Sonunda, tekneler ve şımartmalar geri döndü. Ve bunlar sadece balıkçı gemileri değil. Karakteriniz, kürek ya da yelkenli tarafından kontrol edilebilen büyük bir Yunan tarzı gemiye komuta ediyor.

Denizdeki görevlerde olduğu gibi, Assassin’s Creed Origins ve Black Flag’da da Odyssey’degöreceğimiz gibi, deniz muharebeleri mürettebatınıza odaklanacak ve mürettebatınızdan saldırılara neden olacaktır.

Ancak, mürettebatınız Yunan gecekondularını kışkırtmakta olduğu için çoğunlukla Yunan adaları etrafında gezeceksiniz.

Oyunun Assassin’ın Creed Odyssey torrent indir çıkar çıkmaz sitemizde olacaktır.

Oyun Bilgileri
Assassin’ın Creed Odyssey
Boyut   : 
Tarih    : 27 Eylül 2018
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}