Aksiyon Oyunları 9.588 0

Anthem

BioWare’in Anthem oyunu heyecan verici grubun mücadelesini zorlayıcı bir kişisel hikaye ile harmanlamayı vaat eden paylaşılmış bir dünya shooter oyunudur. İlk kez E3 2017’de ilan edildiğinden beri, Anthem, muhteşem grafikleri ve sert dövüşleri ile göze çarpıyordu, ancak hala cevaplanması gereken çok fazla soru var.

Anthem ne zaman çıkacakAnthem sistem gereksinimleri nelerdir? Anthem beta ne zaman çıkıyor? Anthem torrent indir için araştırma yapıyoruz. Yakında paylaşacağız.

Anthem beta ne zaman Çıkıyor?

25 Ocak’ta Anthemin demosu, Origin Access Premiere aboneleri ve Anthemı ön sipariş verenler için hazır olacak.

Şubat’ta , Anthem demosu herkesin deneyebileceği bir halde olacak. Bunlar göstermelik betalar değil: Sizi tam oyunun içine katacak, sürükleyici demolar.

BioWare, demo için final oyunundan önemli ölçüde farklı olacağını belirtti.

Demonun boyutu 43 GB’ın üzerinde bir alan kaplayacağından, yüklemesi biraz zaman alacak.

Anthem’ın çıkış tarihi nedir?

Anthemı’nın çıkış tarihi 22 Şubat 2019.

İlk olarak 2018 yılının 4. çeyreğinde çıktıktan sonra Anthemı bu yıl ertelendi. Ayda 15 $ veya daha düşük bir ücrete sahip olan ve büyük bir Origin oyun kasasına erişmenizi sağlayan Origin Access Premiere’e abone olanlar , 15 Şubat 2019’da başlayarak erkenden Anthemı oynayabilirler .

Anthem Fragman

Anthem sistem gereksinimleri nelerdir?

Anthem’ın sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Anthemı minimum sistem gereksinimleri

 

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 3570 veya AMD FX-6350
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafik kartı: Nvidia GTX 760, AMD Radeon 7970
 • GPU RAM: 2 GB
 • Depolama: En az 50 GB boş alan

Anthemı tavsiye edilen sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 • CPU: Intel Core i7 4790 3,6 GHz veya AMD Ryzen 3 1300X 3,5 GHz
 • RAM: 16 GB
 • GPU: Nvidia GTX 1060 / RTX 2060, AMD RX 480
 • GPU RAM: 4 GB
 • Depolama: En az 50 GB boş alan

Anthem

Anthem, Destiny 2, Warframe ve Borderlands 2 gibi oyunlara benzeyen çevrimiçi çok oyunculu bir RPG oyunudur. Oyuncular, bir bilim kurgu geleceği olarak belirlenirken, oyuncular, Javelin adlı bir Demir Adam tarzı exosuit pilotu freelancer rolünü üstlenirler. Tek başına veya üç takım arkadaşıyla, oyuncular görevleri tamamlayacak, kesintisiz bir açık dünyayı keşfedecek, Javelins’lerini kişiselleştirecek ve seviyelerini yükseltecek ve zor son oyun patronlarına meydan okuyacak.

Dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta:

 • Anthem tek oyunculu veya dört kişilik bir takımda oynanabilir, ancak her zaman bir internet bağlantısı gerektirir.
 • Anthem çoklu hikayeye sahiptir, ancak diğer BioWare RPG’lerinden beklediğiniz ölçüde değildir.
 • Mass Effect ve Dragon Age’ın aksine, oyuncu olmayan karakterlerle bağ kuramazsınız..
 • Gelecekteki tüm hikaye misyonları tüm oyuncular için ücretsiz olacak.
 • Lansman sırasında PvP yok.
 • Her grup aktivitesinde yerleşik eşleştirme olacaktır, bu nedenle Anthem’ın daha zor grup deneyimleri için bile bir ekip bulmaya çalışacağınız için endişelenmenize gerek yoktur.

Anthem hikayesi

Anthem, Yaratılış Anthemı adında mistik bir araç kullanarak gizemli progenatörler tarafından şekillendirilen kıyamet sonrası Dünya benzeri bir gezegende kuruludur – Binlerce yıldır Yaratılış Anthemı, insanlar Hakimiyet gibi artan sayıda düşmana karşı hayatta kalmak için mücadele ederken hayatını değiştiriyor.. Bir Freelancer olarak, göreviniz Fort Tarsis sakinlerinin bir gün daha yaşamalarına yardımcı olmaktır ve aynı zamanda Yaratılış Anthemı’nın sırlarını keşfederken yardım etmektir.

Ne tür aktiviteler var? 

Destiny 2 gibi, Anthem zindanlar, baskınlar ve açık dünya misyonları gibi grup ve solo dostu aktiviteler de içerecek. Fort Tarsis’in tekli merkezini keşfetmediğiniz zaman, Anthem’in açık dünyası, herhangi bir zamanda dört oyuncuya kadar destek veren özel sunucular kullanıyor. Bir grup olarak katılabilir veya yabancılarla eşleştirebilirsiniz.

Özel bir görev hedefi olmadan dünyayı keşfetme Serbest oyun olarak adlandırılır ve bu grup etkinliklerinde Destiny 2’ye benzer şekilde işlev görür ve bunları tamamlamanız durumunda ödüllendirme ve deneyim puanlarını rastgele ortaya çıkar. Oyuncular ayrıca dünya ve hikaye hakkında çok fazla şey keşfedebilirler.

Anthemı’nın hikayesi, yalnız oynayabileceğiniz veya bir ekiple oynayabileceğiniz Görevler aracılığıyla ilerlemektedir . Bunlar, Anthem’ın dünyası, karakterleri ve geçmiş hikayeleri hakkında daha fazla şey öğrenirken sizi çeşitli yerlere götürecek senaryolu karşılaşmalardır.

Kaleler , tipik zindan tarzı deneyiminizdir ve tamamlanması için dört kişilik bir ekip gerektirir. Burada gruplar daha değerli yağma karşılığında çok daha zor düşmanlara ve canavarlara meydan okuyacaklar. Kalelerin tamamlanması sadece 30 ila 45 dakika sürer ve hikayenin ayrılmaz bir parçasıdır.

Anthem torrent indir yakında sizlerle olacak.

Anthem Full Oyun Demosu

Oyun Bilgileri
Anthem
Boyut   : 
Tarih    : 26 Ocak 2019
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : 

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}