F.A.E.R. 3
Fps Oyunları 2.176 4

F.E.A.R 3

F.A.E.R. 3, Atıcı pazarı, kesinlikle, doymuş bir pazardır, türev başlıklar ile dolu olup, nadiren herhangi bir eğilimi kıracaktır. Ancak her sıklıkla, bir başlık gelir, bu da işleri farklı kılar. F.E.A.R.3 böyle bir oyundur. Korku ve kıyıdan ilham alan romp, birinci şahıs atıcıların sözleşmelerine farklı bir perspektiften yaklaşır ve bilindik oyun öğelerini benzersiz ve otantik olarak soğuk bir ortam ile başarıyla karıştırır.

Oyun Tanımı

Sorunsuz değildir ve bu sorunlar onu üst düzey bir atıcı olmaktan alıkoyuyor. Yine de, dayak yoldan çıkma eğilimi büyük ölçüde başarılı ve hayranlarına ve korku meraklılarına da çekici geliyor.
F.E.A.R. 3, sekiz ay önce Point Man ve F.A.E.R. ekibi, Kuzeybatı ABD Fairport kentindeki Armacham araştırma tesisinde telepatik kontrollü süper askerlerden oluşan gizli bir taburdan istifa eden bilinmeyen bir adamı durdurmak için görevlendirilir. Görev sırasında Point Man, adamın yalnız çalışmadığını öğrenir. Aslında, Point Man’in öldürmeye çalıştığı insanlar telepatik yamyam ağzı kardeşi Paxton Fettel ve işkence gören ve psişik olarak güçlü annesi, Armacham‘ın sapkın paranormal deneylerinin ürünü Alma Wade‘di. Bu vahiye rağmen Nokta Adam duran F.E.A.R.

Fragman

Torrent Oyunlar indirİndir

Oyun Bilgileri
F.E.A.R 3
Boyut   : 3.78 GB
Tarih    : 3 Aralık 2017
Kaynak   : Torrentoyunlar.org
Dil     : İngilizce

Hakan Satılmış {Hakan Satılmış}